KONTAKT


Bc. TEREZA PROCHÁZKOVÁ

Sledujte mě na sociálních sítích:


Napište mi e-mail:


nebo se mi ozvěte prostřednictvím formuláře:

REFERENCE


Točili/fotili jsme spolu? 

Budu ráda, když mi sem (nebo kamkoli jinam) napíšete hodnocení, jak jste byli spokojeni.

Pavlína & Honza

těhotenské focení 

"Těhotenské focení s Terez bylo super a fotky ještě lepší! Je s ní milá spolupráce. Bylo skvělý, že vymyslela lokace a také nás pěkně vedla k tomu, jak se stavět, aby fotky dopadly co nejlépe. Zároveň nechala prostor i pro naši kreativitu a vytvořila s námi pár vtipných gifů :-) Fotky dodala rychle a dopadly nad naše očekávání. Vřele doporučujeme! Moc děkujeme, Terez :-)" 

Aneta & Denis

těhotenské a rodinné focení

,,Focení s Terez je spíš takový pokec, procházka po přírodě. Přesně ví, jak vás zachytit, aby fotka vypadala přirozeně a nebyla strojená. Výsledkem jsou krásné, autentické fotky a jako bonus čas strávený s milou, vtipnou holčinou. Děkujeme a těšíme se na další focení."

Vendula & Vítek

svatební video, rodinné focení

,,Terez jsem nejprve oslovila jako kameramana na naši svatbu a vážně jsem nemohla vybrat lépe. To jak dokázala zaznamenat náš velký den je neskutečné! Video si pouštím často a stále se nemohu pochopit, jak někdo může natočit takovou nádheru. Proto jsem ji poté požádala i o těhotenské focení a následně focení naší novorozené dcery. Fotografie jsou nádherné, Terez má i spoustu skvělých nápadů, jak fotografie obzvláštnit a přitom je to celé nenucené, že ani pomalu nevíte, že vás fotí. Důkaz místo slibů je můj manžel, který focení vyloženě nenávidí, ale spolu s Terez jsme to zvládli skvěle :) Moc děkujeme a doufáme, že bude brzy další příležitost k focení."

@happytailsmermaids

produktové focení pro www.happytailscz.cz

,,Terku jsme objevili na doporučení a byli jsme nadšeni! Na naše první společné focení byla skvěle připravená a ukázala velmi profesionální přístup. Perfektně dokázala nacítit styl naší značky a perfektně se jí podařilo zachytit i ty nejmenší detaily. Ještě jednou moc  děkujeme a už teď se těšíme na příště!"

Kateřina & Petr

párové focení

,,Terez je sympatická a moc šikovná fotografka. Fotila nám již dvě série fotek a vždy měla dopředu vymyšlená krásná místa, spoustu rekvizit a pozice, které budeme fotit pro inspiraci. Mohu jen doporučit!!"