REFERENCE


Anet & Berko

svatební video

,,Terez nám připravila to nejkrásnější svatební video. Na všem byla výborná domluva a s radostí jí můžeme doporučit dál.
Děkujeme Terez!"

Claudia & Pavel

svatební video

,,Terez nám dne 14.5.2022 natočila naši úžasnou svatbu. Její přístup je naprosto skvělý, nic není nucené, snaží se, abyste se cítili po celou dobu komfortně. Video je nádherný, pouštěla bych si ho stále dokola. Ještě jednou moc děkujeme a Terez vřele doporučujeme!"

Anet & Denis

těhotenské a rodinné focení

,,Focení s Terez je spíš takový pokec, procházka po přírodě. Přesně ví, jak vás zachytit, aby fotka vypadala přirozeně a nebyla strojená. Výsledkem jsou krásné, autentické fotky a jako bonus čas strávený s milou, vtipnou holčinou. Děkujeme a těšíme se na další focení."

Vendula & Vítek

svatební video, rodinné focení

,,Terez jsem nejprve oslovila jako kameramana na naši svatbu a vážně jsem nemohla vybrat lépe. To jak dokázala zaznamenat náš velký den je neskutečné! Video si pouštím často a stále se nemohu pochopit, jak někdo může natočit takovou nádheru. Proto jsem ji poté požádala i o těhotenské focení a následně focení naší novorozené dcery. Fotografie jsou nádherné, Terez má i spoustu skvělých nápadů, jak fotografie obzvláštnit a přitom je to celé nenucené, že ani pomalu nevíte, že vás fotí. Důkaz místo slibů je můj manžel, který focení vyloženě nenávidí, ale spolu s Terez jsme to zvládli skvěle :) Moc děkujeme a doufáme, že bude brzy další příležitost k focení."

Kačka & Petr

párové focení

,,Terez je sympatická a moc šikovná fotografka. Fotila nám již dvě série fotek a vždy měla dopředu vymyšlená krásná místa, spoustu rekvizit a pozice, které budeme fotit pro inspiraci. Mohu jen doporučit!!"

Pavlína & Honza

těhotenské focení 

"Těhotenské focení s Terez bylo super a fotky ještě lepší! Je s ní milá spolupráce. Bylo skvělý, že vymyslela lokace a také nás pěkně vedla k tomu, jak se stavět, aby fotky dopadly co nejlépe. Zároveň nechala prostor i pro naši kreativitu a vytvořila s námi pár vtipných gifů :-) Fotky dodala rychle a dopadly nad naše očekávání. Vřele doporučujeme! Moc děkujeme, Terez :-)" 

Happytails Mermaids

produktové focení pro www.happytailscz.cz

,,Terez jsme objevili na doporučení a byli jsme nadšeni! Na naše první společné focení byla skvěle připravená a ukázala velmi profesionální přístup. Perfektně dokázala nacítit styl naší značky a perfektně se jí podařilo zachytit i ty nejmenší detaily. Ještě jednou moc děkujeme a už teď se těšíme na příště!"

Točili/fotili jsme spolu? 

Budu ráda, když mi sem (nebo kamkoli jinam) napíšete hodnocení, jak jste byli spokojeni.

KONTAKT


Bc. TEREZA PROCHÁZKOVÁ

Sledujte mě na sociálních sítích:


Napište mi e-mail:


nebo se mi ozvěte prostřednictvím formuláře: