STÁLE VÁHÁTE?

Chápu, že vybrat v dnešní době ideálního svatebního kameramana není lehký úkol. Na výběr máte z desítek balíčků v různých cenových relacích od drobných živnostníků, jako jsem já až po specializované produkce, kde na vás budou mířit kamery ze všech úhlů. 

Ráda bych vám proto ukázala jak spolupráce se mnou probíhá a přiblížila vám jednotlivá videa.


„INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU PÁRU“

Možná to zní jako klišé, ale individuální přístup je pro mě na prvním místě. Každé video je proto unikátní a tvořené s citem, nikoliv podle dané šablony a jako na běžícím páse.
Z tohoto důvodu bohužel není v mých silách dodávat videa do týdne od svatby a proto jako kompromis nabízím krátkou ochutnávku do 1 minuty, kterou pár dní po svatbě můžete poslat své rodině a kamarádům nebo ji sdílet na svých sociálních sítích. 

TAKHLE MŮŽE VYPADAT OCHUTNÁVKA Z VAŠEHO DNE

Rozhodně ode mě nečekejte natáčení svatebčanů z dronu seskládaných do tvaru srdce za doprovodu stokrát ohraných písní. :) Zaznamenávám realitu a mým cílem je udělat každé video originální a co nejvíce ho přiblížit atmosféře svatby. 

SVATEBNÍ KLIP

...to je něco, na čem ráda využiji své kreativityJe to zkrátka takový průlet vašim velkým dnem. Nutno upozornit, že klip neobsahuje celé proslovy, pouze jeho části.
Důkaz namísto slibů! Na videích níže můžete vidět individuální přístup ke každému páru a výsledkem je několik odlišných svatebních klipů.

Zita & Jirka
Svatba na Zámku Veltrusy ve středočeském kraji.
Pro dotvoření atmosféry jsem použila proslov maminky, který původně nebyl v plánu. Z mého pocitu ale dotváří atmosféru klipu a proto mi připadalo správné ho ve videu použít i když jsou zde místy slyšet trošku více rušivé elementy. Můžete zde názorně vidět, že atmosféra a autenticita je pro mě alfa omega.

Zuzka & Martin
Svatba plná dětí na krásném Statku Štěpánovice nedaleko Českých Budějovic. Zuzka s Martinem byli moc pohodový pár, který ale určitě nepatří mezi lidi, kteří rádi pózují a proto jsem se v tomto duchu rozhodla sestříhat celý klip. Využila jsem tam autentickou kytaru a housle z obřadu a také jednu z písniček na kterou měli svůj první tanec, aby video nasálo uvolněnou atmosféru celého dne.

Áďa & Láďa
Ačkoliv jim v jejich svatební den počasí moc nepřálo, dalo ale vzniknout jedinečnému klipu a dokreslilo tak atmosféru s horskou tématikou, kterou si manželé pro svůj den zvolili. Netradičně zvolená hudba dala klipu originální nádech a novomanželé byli z výsledku nadšení.

Denisa & Martin
Česko-vietnamská svatba, Penzion a Pivovar Nový Rybník, Obořiště.
Denča s Martinem byli jeden z mála párů, který opravdu nechtěl ztrácet drahocenný čas na svatbě dlouhým focením, přesto jsme ale zvládli během pár minut udělat pár záběrů, které dotváří atmosféru klipu. Večer se pak svatba změnila v perfektní párty!

SVATEBNÍ FILM

To je už jiný šálek kávy!
Vždy se v něm snažím zachytit nejdůležitější části dne a nenásilně je propojit do 30-60 minutového celku. Nechávám tam více proniknout okolní zvuky, vtipné průpovídky a většina záběrů z videa je ve chronologickém pořadí (což u klipu není pravidlem). Z důvodu délky do filmu není možné zaznamenat hodinový církevní obřad a proto v Individuálním balíčku nabízím možnost se samostatným obřadem nebo v jiné kombinaci produktů. 

Anet & Berko
Veselá česko-bulharská svatba na Jonášově Mlýně v Jihočeském kraji.
Jako ukázku svatebního filmu jsem vybrala video Anety & Berkanta, kde můžete vidět, jak mezi sebou navazují jednotlivé části dne. 
Ve videu jsou zachycené veškeré tradice, obřad, proslovy, první tanec, házení květiny a večerní zábava.

INDIVIDUÁLNÍ BALÍČEK

Na prvním místě je pro mě spokojenost zákazníků a proto, jestli víte o něčem, co byste z vaší svatby měli rádi zvěčněné, ať už ve svatebním filmu nebo v individuálním videu, lepší je vše projednat dopředu na předsvatební schůzce online. Samozřejmě se ale někdy vyskytnou překvapení o kterých novomanželé neměli ani tušení. V tu chvíli se snažím pro záznam udělat maximum, abych dosáhla co nejlepšího výsledku.

První novomanželský tanec Zuzky & Martina

Z důvodu délky, do Svatebního filmu není bohužel možné zaznamenat hodinový církevní obřad a proto v Individuálním balíčku nabízím možnost videa se samostatným obřadem nebo v jiné kombinaci produktů.

Samostatný záznam církevního obřadu Jasmínky & Tomáše

...pokud jste dočetli až sem...

máte snad již jasněji v tom, co si můžete pod jednotlivými videi představit. Pokud však přece jen máte nějaké nezodpovězené dotazy, můžete mě kontaktovat prostřednictvím formuláře ZDE a ráda s vámi proberu, co máte na srdci.


REFERENCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ


,,Terez nám připravila to nejkrásnější svatební video. Na všem byla výborná domluva a s radostí jí můžeme doporučit dál.
Děkujeme Terez!"

Anet & Berko
svatební video


,,Terez jsem nejprve oslovila jako kameramana na naši svatbu a vážně jsem nemohla vybrat lépe. To jak dokázala zaznamenat náš velký den je neskutečné! Video si pouštím často a stále se nemohu pochopit, jak někdo může natočit takovou nádheru. Proto jsem ji poté požádala i o těhotenské focení a následně focení naší novorozené dcery. Fotografie jsou nádherné, Terez má i spoustu skvělých nápadů, jak fotografie obzvláštnit a přitom je to celé nenucené, že ani pomalu nevíte, že vás fotí. Důkaz místo slibů je můj manžel, který focení vyloženě nenávidí, ale spolu s Terez jsme to zvládli skvěle :) Moc děkujeme a doufáme, že bude brzy další příležitost k focení."

Vendula & Vítek
svatební video, rodinné focení


,,Terez nám dne 14.5.2022 natočila naši úžasnou svatbu. Její přístup je naprosto skvělý, nic není nucené, snaží se, abyste se cítili po celou dobu komfortně. Video je nádherný, pouštěla bych si ho stále dokola. Ještě jednou moc děkujeme a Terez vřele doporučujeme!"

Claudia & Pavel
svatební video